Сегодня
МЕНЮ
ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
Сентябрь 2020 (7)
Август 2020 (7)
Июль 2020 (7)
Июнь 2020 (1)
Май 2020 (7)
Апрель 2020 (5)
ВХОД
НАША КНОПКА
 • Токмакский Радиоклуб Сармат
 • КАЛЕНДАРЬ
  «    Сентябрь 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  ССЫЛКИ
  Ukranian CallBook
  ПОГОДА
  Banner
  Природнича програма
URFF “ Україна Флора Фауна”
  Sarmat » CQ info » Весенний Кубок Украины на УКВ 2019.
  Весенний Кубок Украины на УКВ 2019.15 февраля 2019
    CQ info | Автор: Otaman | 15-02-2019, 15:00
  Положення змагань з радіозв'язку на УКХ
  "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ "

  Змагання проводяться організацією Ліга Радіоаматорів України одночасно з першими та другими субрегіональними змаганнями IARU R1.
  Змагання проводяться на місцях в два тури та різні дати за календарем:

  Перший тур: в перший повний вікенд березня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі. (в 2019 році 2 - 3 березня).

  Другий тур: в перший повний вікенд травня з 14:00 UTC суботи до 13:59 UTC неділі (в 2019 році 4 - 5 травня).

  Види модуляції : CW, SSB, FM
  Діапазони: від 144 МГц до 250 ГГц

  :: КЛАСИ ::
  Категорія Single (SO MB один оператор MIX ) - станції з одним оператором без допомоги інших осіб під час змагань , допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах.

  Категорія Multi (MO MB багато операторів MIX ) - колективні учасники, допускається наявність не більше одного сигналу на кожному з використовуваних діапазонів в будь-який момент часу.

  Категорія Phone (SO MB вид випромінювання тільки Phone) - станції з одним оператором без допомоги інших осіб під час змагань, допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах, визначаються і підводяться підсумки в окремій категорії.

  Категорія 6 HOURS: Станції з однієї позиції, з будь-яким числом операторів та які працюють згідно з 6 годинним правилом. Сегмент часу 6 годин може бути поділено максимум на 2 періоди. Час першої QSO починає стартовий час першого періоду. За роботою в 2 періодах, пауза між двома періодами повинна бути не менше 2 годин. Перший розрив між QSO в 2 години та більше між 2 послідовними QSO означає сегмент паузи. Бали нараховуються тільки за QSO в спільному 6 годинному сегменті часу. Учасники можуть працювати більше 6 годин, в цьому разі вони надсилають повний log. Contest-robot автоматично зробить вибір 6 годинної частини з log-а, зв'язки поза 6 годин будуть для check-log.

  Категорія FOREIGN (SO/MO MB) - усі іноземні станції. До заліку приймаються тільки учасники, що мають хоч би жодний підтверджений зв'язок з Україною.

  Окремо виконується залік для радіоаматорів України за радіозв'язкі в межах України. Переможці при наявності спонсорів нагороджуються в кожної залікової категорії.

  До заліку приймаються радіозв'язки, проведені з використанням всіх видів проходження на УКХ, за винятком зв'язків через активні ретранслятори та EME.

  Забороняється проведення радіозв'язків в змаганнях на приймально-передавальних частотах ретрансляторів.

  Під час змагань в кожному турі зараховується один радіозв'язок з одним кореспондентом на кожному діапазоні незалежно від виду випромінювання.

  Учасники можуть розташовуватися в місцях постійного розташування ( вдома, на дачі, на даху будівель ) або в польових умовах ( на вершині гори, височини, на відкритій місцевості і т.ін.).
  Все обладнання станції ( передавачі, приймачі та антени, і т.ін) повинні бути розташовані в межах єдиного кола діаметром не більше 500 метрів.

  Радіозв'язки з кореспондентами, що знаходяться на рухомих об'єктах ( наземному, повітряному і водному транспорті ), не зараховуються.

  :: КОНТРОЛЬНІ НОМЕРИ ::
  Контрольні номери складаються з RST або RS та порядкового номеру зв'язку починаючи з 001 та шестизначного умовного позначення місця розташування радіостанції ( QTH - loc ) . Наприклад: 599006 KО50FJ або 59008 KN67QV

  :: ОЧКИ ::
  На всіх діапазонах бали за зв'язки нараховуються з розрахунку 1 очко за 1 км. відстані до кореспондента, при цьому кількість очок дорівнюватиме цілій частині відстані, яка обчислюється між центрами малих квадратів QTH-loc станцій плюс км.Обчислення відстаней здійснюється за допомогою сферичного рівняння геометрії (Noordwijkerhout. 1987).
  За повторні зв'язки бали не нараховуються. Виняток, якщо попередній зв'язок на діапазоні не підтвердився з якихось причин.

  Допускається використання публічних «мереж оповіщення» та призначення скедів. Забороняється self - spotting.

  Забороняється передача обов'язкових параметрів QSO будь-якими каналами зв'язку відмінними від роботи в ефірі на заявленому діапазоні позивні, контрольні номери, час QSO.

  Часом проведення зв'язку вважається момент його закінчення, в звітах вказується в UTC.

  :: МНОЖНИК ::Немає.

  :: ПІДРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТУ ::
  За результат приймається сума місць, зайнятих учасником на кожному з діапазонів в кожному турі. Результатом учасника за сумою двох турів, вважається сума місць в кожному турі за умови обов'язкової участі в двох турах. Переможцями рахуються учасники з найменшою сумою місць. При однакової суме місць перевага віддається учаснику з більшою сумою балів за 2 тури.

  Результати підрахуються окремо по кожному діапазону.

  Абсолютні Переможці (володарі Кубка VHF) в багатодіапазонному заліку (144/432) за 2 тури визначаються по сумі місць на кожному діапазоні в кожному турі, в разі, коли учасник не працював на окремих діапазонах, его місце = "останнє місце + 1".

  Абсолютні Переможці (володарі Кубка SHF) в багатодіапазонному заліку (144-up) за 2 тури визначаються по сумі місць на кожному діапазон в кожному турі, в разі, коли учасник не працював на окремих діапазонах, его місце = "останнє місце + 1".

  :: НАГОРОДИ ::
  Учасники, що посіли призові місця в кожному турі в категоріях Single SOMB , Multi MO MB нагороджуються дипломами відповідних ступенів.

  Учасники обох турів в категоріях Single SO MB, і Multi MO MB, що посіли перше місце за сумою роботи в двох турах за радіозв'язкі в межах України при наявності спонсорів нагороджуються Кубками в кожної залікової категорії.

  Учасники обох турів в категоріях Single SO MB, і Multi MO MB, що посіли перше місце за сумою роботи в двох турах з усіма учасниками, при наявності спонсорів нагороджуються плакеткамі.

  Переможці за 2 тури по кожному діапазону нагороджуються дипломами. При наявності спонсорів кубками нагороджуються абсолютні переможці по усіх діапазонах (SHF Cup), а також окремо по діапазонах 144+432 МГц (VHF CUP).

  Учасник в категорії Single SO MB (вид випромінювання тільки Phone), що посів перше місце за сумою роботи в двох турах, при наявності спонсорів нагороджується плакеткою переможця "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ" в своїй категорії.

  Іноземні учасники, що посіли призові місця в кожному турі, нагороджуються дипломами відповідних ступенів.

  Іноземний учасник (команда), що посів перше місце за сумою роботи в двох турах, при наявності спонсорів нагороджується плакеткою переможця "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ" в своїй категорії.

  :: ЗВІТИ ::
  Кожен учасник або команда, незалежно від кількості проведених радіозв'язків, складає звіт окремо за кожний діапазон. Звіт складається в електронному вигляді в стандарті REG1TEST (EDI).
  В титульній частині звіту обов'язково повинні бути : позивний, ім'я та прізвище, QTH - локатор, категорія учасника, електронна адреса -латинський алфавіт.

  :: АДРЕСА ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗВІТУ ::
  Звіти про участь необхідно завантажувати на електронний сервер – робот:

  Відповідно до рекомендацій ( літ.1 , п.5.3.10 ) , звіти завантажені на вказаний в Положенні робот- сервер надсилаються національним УКХ - Контест менеджером суддівській колегії УКХ змагань IARU R1.

  :: ТЕРМІН ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗВІТУ ::
  Звіти повинні бути завантажені на електронний сервер - робот не пізніше другого понеділка до 13:59 UTC , після закінчення кожного туру змагань. Протягом терміну прийому, допускається повторне завантаження звітів, при цьому в залік приймається останній.

  :: ДОЗВОЛЕНІ КОРЕСПОНДЕНТИ ::
  До участі в змаганнях запрошуються всі радіоаматори 1 району IARU , які мають дозвіл на використання аматорських діапазонів від 144 МГц до 250 ГГц.

  Всі учасники повинні суворо дотримуватися принципів HAM SPIRIT , духу змагань та вимог Адміністрації зв'язку своєї країни.

  В змаганнях беруть участь оператори індивідуальних ЛРС та команди до складу яких входить 3 оператори.

  Залік радіозв'язків проводиться відповідно до рекомендацій і правил УКХ змагань 1 -го району IARU .

  Радіозв'язок не зараховується обом кореспондентам, якщо різниця в часі проведення зв'язку більше ніж 10 хвилин або невідповідність позивних у звіті.

  Радіозв'язок не зараховується обом кореспондентам у яких в звіті не збігається прийнятий - переданий RST, контрольний номер або квадрат QTH локатора.

  :: КОМЕНТАРІ ::
  Публікація результатів змагань та додаткова інформація на сайті УКХ Комітету ЛРУ http://www.vhf-uarl.org/ та http://www.opencontest.org/

  :: УМОВИ ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ ::
  Підведення підсумків здійснюється УКХ Комітетом ЛРУ, з використанням звітів по обміну з радіоаматорськими організаціями інших країн IARU R1 , серверів - колекторів , стежить за дотриманням УКХ частотного плану IARU R1 і принципів "fair play ", залучає експертів для моніторингу та системного аналізу.

  Учасники , які порушили частотний план IARU R1 , регламент аматорського радіозв'язку , які сфальсифікували результати ( приписки , формування " груп підтримки " лідерів , робота декількох операторів в категорії Single і.т.ін. ) дискваліфікуються. Дані про таких учасників передаються до суддівської колегії УКХ змагань IARU R1.

  Головний Суддя змагань: Д.М.Згода (UT5EO), СМК України
  Суддя змагань: Д.Ф.Згода (UT0EO)
  Дніпропетровська область

  Коментариев: 0 | Просмотров: 309 |
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

      Другие новости по теме:

 • 3- 4 марта УКВ соревнования
 • Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение.
 • Експериментальний Чемпіонат на УКХ
 • Кубок Лева
 • КУБОК ЛЬВОВА НА УКХ ЧМ
 • 1192: Весенний Кубок Украины на УКВ 2019.15 февраля 2019: Весенний Кубок Украины на УКВ 2019.!
  Весенний Кубок Украины на УКВ 2019..
  Весенний Кубок Украины на УКВ 2019.

  Напечатать Комментарии (0)
  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.