Сегодня
МЕНЮ
ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
Сентябрь 2020 (7)
Август 2020 (7)
Июль 2020 (7)
Июнь 2020 (1)
Май 2020 (7)
Апрель 2020 (5)
ВХОД
НАША КНОПКА
 • Токмакский Радиоклуб Сармат
 • КАЛЕНДАРЬ
  «    Сентябрь 2020    »
  ПнВтСрЧтПтСбВс
   
  1
  2
  3
  4
  5
  6
  7
  8
  9
  10
  11
  12
  13
  14
  15
  16
  17
  18
  19
  20
  21
  22
  23
  24
  25
  26
  27
  28
  29
  30
   
  ССЫЛКИ
  Ukranian CallBook
  ПОГОДА
  Banner
  Природнича програма
URFF “ Україна Флора Фауна”
  Sarmat » CQ info » Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение.
  Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение.20 февраля 2017
    CQ info | Автор: Otaman | 20-02-2017, 11:52
  :: КЛАСИ ::
  Категорія Single ( SO MB один оператор MIX ) - станції з одним оператором без допомоги третіх осіб під час змагань , допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах.

  Категорія Multi ( MO MB багато операторів MIX ) - колективні учасники, допускається наявність не більше одного сигналу на кожному з використовуваних діапазонів в будь-який момент часу.

  Категорія Phone (SO MB вид випромінювання тільки Phone) - станції з одним оператором без допомоги третіх осіб під час змагань, допускається наявність не більше одного сигналу в будь-який момент часу на використовуваних діапазонах, визначаються і підводяться підсумки в окремій категорії.

  Окремо виконується залік для радіоаматорів України за радіозв'язкі в межах України та модою ЧМ. Переможці нагороджуються Кубками та дипломами в кожной залікової категорії.

  До заліку приймаються радіозв'язки, проведені з використанням всіх видів проходження на УКХ, за винятком зв'язків через активні ретранслятори та EME.

  Іноземні учасники мають мати хоч би один підтверджений зв'язок з станціей України для участі в заліку.

  Забороняється проведення радіозв'язків в змаганнях на приймально-передавальних частотах ретрансляторів.

  Під час змагань в кожному турі зараховується один радіозв'язок з одним кореспондентом на кожному діапазоні незалежно від виду випромінювання.

  Учасники можуть розташовуватися в місцях постійного розташування ( вдома, на дачі, на даху будівель ) або в польових умовах ( на вершині гори, височини, на відкритій місцевості і т.ін.).
  Все обладнання станції ( передавачі, приймачі та антени, і т.ін) повинні бути розташовані в межах єдиного кола діаметром не більше 500 метрів.

  Радіозв'язки з кореспондентами, що знаходяться на рухомих об'єктах ( наземному, повітряному і водному транспорті ), не зараховуються.


  :: КОНТРОЛЬНІ НОМЕРИ :: 
  Контрольні номери складаються з RST або RS та порядкового номеру зв'язку починаючи з 001 та шестизначного умовного позначення місця розташування радіостанції ( QTH - loc ) . Наприклад: 599006 KО50FJ або 59008 KN67QV

   :: ОЧКИ :: 
  На всіх діапазонах очки за зв'язки нараховуються з розрахунку 1 очко за 1 км. відстані до кореспондента, при цьому кількість очок дорівнюватиме цілій частині відстані, яка обчислюється між центрами малих квадратів QTH - loc станцій плюс 1 км.

  Обчислення відстаней здійснюється за допомогою сферичного рівняння геометрії ( Noordwijkerhout. 1987).
   За повторні зв'язки очки не нараховуються. Виняток, якщо попередній зв'язок на діапазоні не підтвердився з якихось причин.

  Допускається використання публічних «мереж оповіщення» та призначення скедів. Забороняється  self - spotting.

  Забороняється передача обов'язкових параметрів QSO будь-якими каналами зв'язку відмінними від роботи в ефірі на заявленому діапазоні позивні, контрольні номери, час QSO.
  Часом проведення зв'язку вважається момент його закінчення, в звітах вказується в UTC.

  :: МНОЖНИК :: 
  145МГц х 1
   435МГц х 2
   1.3ГГц х 3
   2.3ГГц х 4
   3.4ГГц х 5
   5,7 ГГц х 6
   10 ГГц х 7
   24 ГГц х 8
   47 ГГц х 10
   76 ГГц х 20
   122 ГГц х 30
   134 ГГц х 40
   248 ГГц х 50

   :: ПІДРАХУНОК РЕЗУЛЬТАТУ :: 
  За результат приймається сума очок, набраних учасником на кожному з діапазонів з урахуванням діапазонних множників. Результатом учасника за сумою двох турів, вважається сума очок набраних в кожному турі за умови обов'язкової участі в двох турах.

   :: НАГОРОДИ :: 
  Учасники, що посіли призові місця в кожному турі в категоріях Single SOMB , Multi MO MB нагороджуються дипломами відповідних ступенів. 

  Учасники обох турів в категоріях Single SO MB, і Multi MO MB, що посіли перше місце за сумою роботи в двох турах за радіозв'язкі в межах України нагороджуються Кубками та дипломами в кожной залікової категорії.

  Учасники обох турів в категоріях Single SO MB, і Multi MO MB, що посіли перше місце за сумою роботи в двох турах з усіма учасниками, нагороджуються плакетками.

  Учасник в категорії Single SO MB (вид випромінювання тільки Phone), що посів перше місце за сумою роботи в двох турах, нагороджується плакеткою переможця "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ" в своїй категорії.

  Іноземні учасники, що посіли призові місця в кожному турі, нагороджуються дипломами відповідних ступенів. 
  Іноземний учасник (команда), що посів перше місце за сумою роботи в двох турах, нагороджується плакеткою переможця "Весняний Кубок України з радіозв'язку на УКХ" в своїй категорії.

   :: ЗВІТИ :: 
  Кожен учасник або команда, незалежно від кількості проведених радіозв'язків, складає звіт окремо за кожний діапазон. Звіт складається в електронному вигляді в стандарті REG1TEST (EDI). 
  В титульній частині звіту обов'язково повинні бути :

  позивний, ім'я та прізвище, QTH - локатор, категорія учасника, електронна адреса -латинський алфавіт.

   :: АДРЕСА ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗВІТУ :: 
  Звіти про участь необхідно завантажувати на електронний сервер – робот:

  Відповідно до рекомендацій ( літ.1 , п.5.3.10 ) , звіти завантажені на вказаний в Положенні робот- сервер надсилаються національним УКХ - Контест менеджером суддівській колегії УКХ змагань IARU R1.

   :: ТЕРМІН ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗВІТУ :: 
  Звіти повинні бути завантажені на електронний сервер - робот не пізніше другого понеділка до 13:59 UTC , після закінчення кожного туру змагань. Протягом терміну прийому, допускається повторне завантаження звітів, при цьому в залік приймається останній.

   :: ДОЗВОЛЕНІ КОРЕСПОНДЕНТИ :: 
  До участі в змаганнях запрошуються всі радіоаматори 1 району IARU , які мають дозвіл на використання аматорських діапазонів від 144 МГц до 250 ГГц.
  Всі учасники повинні суворо дотримуватися принципів HAM SPIRIT , духу змагань та вимог Адміністрації зв'язку своєї країни.

  В змаганнях беруть участь оператори індивідуальних ЛРС та команди до складу яких входить 3 оператори. 

  Залік радіозв'язків проводиться відповідно до рекомендацій і правил УКХ змагань 1 -го району IARU .
  Радіозв'язок не зараховується обом кореспондентам, якщо різниця в часі проведення зв'язку більше ніж 10 хвилин або невідповідність позивних у звіті.

  Радіозв'язок не зараховується обом кореспондентам у яких в звіті не збігається прийнятий - переданий RST, контрольний номер або квадрат QTH локатора.

   :: КОМЕНТАРІ :: 
  Публікація результатів змагань та додаткова інформація на  сайті УКХ Комітету ЛРУ http://www.vhf-uarl.org/

   :: УМОВИ ДИСКВАЛІФІКАЦІЇ :: 
  Підведення підсумків здійснюється УКХ Комітетом ЛРУ, з використанням звітів по обміну з радіоаматорськими організаціями інших країн IARU R1 , серверів - колекторів , стежить за дотриманням УКХ частотного плану IARU R1 і принципів "fair play ", залучає експертів для моніторингу та системного аналізу .

  Учасники , які порушили частотний план IARU R1 , регламент аматорського радіозв'язку , які сфальсифікували результати ( приписки , формування " груп підтримки " лідерів , робота декількох операторів в категорії Single і.т.ін. ) дискваліфікуються.Дані про таких учасників передаються до суддівської колегії УКХ змагань IARU R1.

  До встречи в тесте! УКХ Комітет ЛРУ. 73!!!

  Коментариев: 0 | Просмотров: 693 |
  Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

      Другие новости по теме:

 • Експериментальний Чемпіонат на УКХ
 • Кубок Лева
 • РЕГЛАМЕНТ ЧЕМПІОНАТІВ УКРАЇНИ З РАДІОЗВ’ЯЗКУ НА КХ 2015 РОКУ
 • Телеграфний марафон на діапазоні 144 Мгц
 • КУБОК ЛЬВОВА НА УКХ ЧМ
 • 896: Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение.20 февраля 2017: Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение.!
  Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение..
  Весенний Кубок Украины на УКВ 2017. Положение.

  Напечатать Комментарии (0)
  Информация

  Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.