Главная > CQ info > Results of Ukrainian DX Contest 2018

Results of Ukrainian DX Contest 2018


25-12-2018, 00:29. Разместил: Otaman

Club Competition

 

#

Name

Score

Members

total

1.

KIROVOGRAD REGION RADIO CLUB

1616383

UR2VA; UR3VC; UR3VGR; UR3VHM; UR3VIB; UR3VIX; UR3VKC; UR3VKR; UR3VZ; UR5VAA; UR5VAV; UR5VAZ; UR5VR; UR7VA; UR7VW; US1VM; US5VX; UT0VE; UT3V; UT5VD; UT5VQ; UT5VX; UT5ZA; UX1VT; UX7VA

2.

Чернігівський обласний радіоклуб

1310823

UR4RWW; UR4RXJ; UR5R; UR5RA; UR5RP; UR7R; UR8RF; UT3RN; UT3RS; UT5RB; UT8RR; UW5RG; UW7RV; UX0RR; UY2RA; UY7RR

3.

Клуб радіоаматорів "Прикарпаття"

1035080

UR5SD; UR5SO; US0SY; UT1S; UT2SW; UT3SO; UW8SM

4.

KDXCC

1012631

US7UU; UT3UV; UT9UZ; UV5U; UW3U; UW5U; UX1UX; UX7U; UY5ZZ

5.

Bukovyna

877404

UW5Y

6.

GS CHOR

875710

UR7CB; US6CQ; UT0CK; UT7CR; UX1CW; UY3CC

7.

VOLYN CONTEST GROUP

797434

UR3PA; UR3PAR; UR4PWC; UR4PWL; UR4PXH; UR5PG; US1PM; UT5PQ; UT5PY; UZ5P

8.

ВОВ ЛРУ

605237

UR5NF; UT4NY; UT7NW; UT8NT

9.

LKK LVIV SHORTWAVE CLUB

544623

UR5WCQ; UR5WEB; UR5WFJ; UR5WHQ; UT1WW; UT3WX; UT5WAA; UW1WU; UZ1WW

10.

BLRCI

482864

UT5EA; UT5ECZ; UT9EZ

11.

SARMAT

459127

UR6QS; UT1QQ; UT2QQ; UT3QD; UT4QV; UT8QQ; UV3QF; UX0QQ; UX7QV

12.

Dnepro Activity Group

405494

UR5E; UR7EM; UZ4E

13.

MGRK

384076

UT8IO

14.

ВОСТР

373380

UR5NLA; UR5NT; US0NI; UT0NB; UT7NI; UT7NY

15.

ZRC

357504

UR4QFP; UR4QZZ; UR5QU; UR7QC; UR9QQ; UT3QU; UT7QF; UX2QL; UZ5Q

16.

KRIVBASS

315849

US5EFU; UT0EA; UT4EK; UT5EPP; UT8EL; UW5EHR

17.

MARRAD

308633

US8IM; UT8IK; UT8IT; UT8IV; UX3IT; UX8IA; UX8IR; UX8IX

18.

Ukrainian Radioamateur QRP Club

218754

UT3EK; UT5EOX

19.

DONBASS CONTEST CLUB

105221

US7IM; UT5IZ

20.

GIPANIS CONTEST GROUP

103203

UT5ZL; UY2ZZ; UY5TE; UZ5ZU

21.

UARL

74899

UT1AA; UT5YY

22.

RADIOCLUB SPUTNIK

74506

UR6GWZ; UW1GR

23.

TDR

64346

UR6LF; UT8LN; UX1LW; UX2LX; UY7LM

24.

Club "Prometey"

63210

UR5EPV

25.

Kontur

61698

UT8IM

26.

Сумський обласний радіоклуб

59085

UT1AM; UT2AU

27.

TARC

44784

UY5BQ

28.

PRO CW CLUB

44096

UX4FC

29.

Диапазон

43275

US7IB

30.

ur4uwy

32067

UR4UWY

31.

Radio-TLUM

31840

UT5NC

32.

Satellite Poltava

31598

UT2HZT

33.

Тікич

30184

UR5LF

34.

АЛЬБАТРОС

28950

UT7QL

35.

Kyiv Central Radio Club

19479

UT4UEP

36.

RADIOAMATOR

19200

UT3IB

37.

"73!"

15910

UR6QC; UV5QQ

38.

UDXCC

14212

UZ5U

39.

Сумский обласний радиоклуб

14078

US5AT; UT1AN

40.

KRU

13104

UT7HM

41.

UCWC

13100

UX1IB

42.

RIVNE DX CLUB

6948

UT1KWA

43.

Club WW

4009

UR4NWW; UR5NBC

44.

TAVRIA

2538

UR3GO

45.

IRC

2156

UR5FRX

46.

GS ZP UARL

1449

UR3QM

47.

Seredina-Buda radioclub Orion

102

UR3ABQ

48.

UADXC

12

UR5KFM

 

 

 

"UR MULTI-OP"

#

Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

Operator(s)

total

conf.

points

mult

total

1.

UR4PWC

1136

1078

2071

186

385206

94.9%

Нововолинський центр дитячої та юнацької творчості

Oleksii Bakanov, Arsen Prokopiuk, Eugene Okhmaniuk.

15.

UR4QZZ

21

17

28

10

280

81.0%

ZRC

UR6QV, UR5QW

16.

UR4PXH

8

7

13

5

65

87.5%

Club station

UR3PFN

 

"UR SOAB HP CW"


Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

points

mult

total

1.

UW1M

1924

1840

3664

267

978288

95.6%

Yarovoy Victor

10.

UT1QQ

734

706

1385

166

229910

96.2%

Stepan Tischenko

15.

UT7QF

344

335

635

114

72390

97.4%

Igor Syerikov

22.

UV5QQ

131

127

225

43

9675

96.9%

Alexey Budanoff

"UR SOAB LP MIXED"


Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

points

mult

total

1.

UZ3A

1738

1670

3272

265

867080

96.1%

Sergei Fesenko

4.

UR6QS

683

660

1320

138

182160

96.6%

Igor Tolstous

12.

UY5QJ

328

321

672

110

73920

97.9%

Alex Dobrynin

28.

UV3QF

129

119

238

54

12852

92.2%

IGOR SHEVTSOV

29.

UR3QTN

144

134

254

46

11684

93.1%

Eugene Syromjtnikov

32.

UX7QV

105

89

190

50

9500

84.8%

Vladislav Lagoda

36.

UR3QM

35

35

69

21

1449

100.0%

Sergey

 

"UR SOAB LP SSB"


Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

points

mult

total

6.

UT7QL

221

204

386

75

28950

92.3%

Alex Stelmachenko

8.

UR4QFP

189

185

352

68

23936

97.9%

Andrii Herasymenko

16.

UR7QDO

113

104

214

38

8132

92.0%

Oleg Tregubov

18.

UT4QV

97

86

173

38

6574

88.7%

Dyachenko Yuriy

23.

UT3QD

67

61

132

31

4092

91.0%

Alexander Dmitrenko

26.

UX2QL

63

56

117

30

3510

88.9%

Калюта И.З.

27.

UR5QSS

56

54

104

31

3224

96.4%

Светлана Ивановна Сыромятникова

 

"UR SINGLE-OP 80M"


Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

points

mult

total

6.

UT2QQ

161

155

247

25

6175

96.3%

Vladislav Geizha

9.

UT8QQ

58

49

75

13

975

84.5%

Мараховский Сергей

 

"UR SINGLE-OP 20M"


Call

QSO

Score

Conf. (%)

Name

total

conf.

points

mult

total

2.

UR5QU

541

522

1101

59

64959

96.5%

Victor Andriyuk

8.

UX7QD

283

271

570

41

23370

95.8%

Alex Klotchkov

12.

UR8QE

201

188

405

36

14580

93.5%

Fedko Sergii

13.

UR9QQ

164

151

307

41

12587

92.1%

Sergii Khrypko

16.

UR6QC

124

101

215

29

6235

81.5%

Vlad Gaponenko

17.

UX0QQ

102

86

189

28

5292

84.3%

Линник Валентин


 



Вернуться назад