Сегодня
МЕНЮ
ПОПУЛЯРНЫЕ СТАТЬИ
АРХИВ НОВОСТЕЙ
Декабрь 2019 (7)
Ноябрь 2019 (5)
Октябрь 2019 (8)
Сентябрь 2019 (7)
Август 2019 (4)
Июль 2019 (3)
ВХОД
НАША КНОПКА
  • Токмакский Радиоклуб Сармат
КАЛЕНДАРЬ
«    Декабрь 2019    »
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
ССЫЛКИ
ПОГОДА
Погода
Персональный сайт US0KF
Радиолюбительский Мир http://ur5yfv.ucoz.ua/ur5yfv.gifCайт радиолюбителей Ровенщины Web site UR7QM Сервер радиолюбителей России Welcome to BSCC site::Black Sea Contest Club История радиолюбительства Запорожья Сайт радиоклуба *Николаев* Независимый клуб любителей телеграфа
Sarmat » Регламент ЛРС 3-я часть
Регламент ЛРС 3-я часть18 марта 2016
  --- | Автор: ur6qs | 18-03-2016, 22:07

VIII. Порядок ввезення аматорських радіостанцій в Україну

 

8.1.                         Ввезення в Україну АРС здійснюється за дозволами УДЦР. При цьому технічні характеристики РЕЗ, які входять до складу АРС, повинні відповідати тим, що наведені у додатку 1 (таблиці 1-6) до цього Регламенту.

8.2.                         Підставою для отримання дозволу на ввезення в Україну аматорських передавальних (приймально-передавальних) радіостанцій громадянами України є дозвіл на експлуатацію АРС, екзаменаційний сертифікат радіоаматора-початківця (NOVICE), гармонізований екзаменаційний сертифікат радіоаматора (HAREC).

8.3.                         Громадянам інших країн дозволяється ввезення (зі зворотним вивезенням) передавальних (приймально-передавальних) аматорських радіостанцій за наявності дозвільного документа CEPT або дозволу на експлуатацію АРС на території України.

 

IX. Позивні сигнали розпізнавання

 

9.1.                         Для розпізнавання передач АРС призначаються позивні сигнали. Порядок утворення та структура позивних сигналів розпізнавання АРС наведені у додатку 31.

9.2.                         Призначення позивного сигналу здійснюється УДЦР. Призначений позивний сигнал зазначається у дозволі на експлуатацію АРС. На постійній основі АРС може бути призначений тільки один позивний сигнал.

9.3.                         У разі тимчасової (до одного року) зміни місця розташування АРС у межах території України радіоаматор до призначеного позивного сигналу через знак „ / ” додає:

9.3.1                     літеру „А” – при здійсненні радіозв’язку в стаціонарних умовах;

9.3.2                     літеру „Р” (за латинською абеткою) – при здійсненні радіозв’язку в польових умовах.

9.4.                         При роботі АРС з рухомих об’єктів радіоаматор до позивного сигналу через знак „ / ” додає:

9.4.1                     літеру „М” для сухопутних транспортних засобів;

9.4.2                     літери „ММ” для морських (річкових) транспортних засобів;

9.4.3                     літери „АМ” для повітряних транспортних засобів.

9.5.                         У разі проведення сеансів радіозв’язку на території України радіоаматори інших країн перед особистим позивним сигналом через знак „ / ” додають літери „UT”.

9.6.                         При використанні додаткових літер до позивних сигналів оператор АРС зобов’язаний під час проведення сеансів радіозв’язку повідомляти своє місцезнаходження.

9.7.                         Позивні сигнали радіоаматорам-спостерігачам призначаються УДЦР за клопотанням громадських організацій радіоаматорів України.

9.8.                         В Україні можуть використовуватися спеціальні позивні сигнали (далі – СПС) та укорочені позивні сигнали (далі – УПС).

9.9.                         СПС та УПС мають право використовувати радіоаматори України першої категорії. Термін їх використання обумовлюється у кожному конкретному випадку, але не повинен бути більше одного календарного року (за винятком наукових експедицій в Антарктику, а також тривалих наукових, спортивних заходів поза межами України).

9.10.                     СПС призначаються з метою:

привернення уваги українських та закордонних радіоаматорів до видатних подій, ювілейних дат та заходів, які відзначаються в Україні;

сприяння роботі аматорських радіостанцій, які забезпечують проведення наукових, спортивних та інших експедицій;

стимулювання участі у змаганнях з радіозв’язку радіоаматорів за рейтингом аматорських радіостанцій України.

9.10.1.               З метою отримання дозволу на експлуатацію АРС з використанням СПС радіоаматор не пізніше ніж за 60 днів до початку його використання звертається до УДЦР із заявою про видачу дозволу на експлуатацію аматорської радіостанції з використанням СПС (УПС), форму якої наведено у додатку 32.

9.10.2.               У строк, що не перевищує 15 робочих днів від дати реєстрації заяви, УДЦР направляє заявникові рахунок на оплату робіт із підготовки та оформлення дозволу. Дозвіл на експлуатацію аматорської радіостанції з використанням СПС надається заявникові не пізніше ніж через три робочі дні після пред’явлення ним документа, що підтверджує оплату робіт з його підготовки та оформлення. Форма дозволу наведена у додатку 33.

9.11.                     УПС призначаються з метою досягнення радіоаматорами високих спортивних результатів у змаганнях із радіозв’язку на коротких та ультракоротких хвилях. Кількість АРС, яким можуть бути призначені УПС, визначається УДЦР.

9.11.1.               З метою отримання дозволу на експлуатацію АРС з використанням УПС радіоаматор не пізніше ніж за 30 днів до початку його використання звертається до УДЦР відповідного адміністративно-територіального регіону за місцем проживання із заявою про видачу дозволу на експлуатацію АРС з використанням СПС (УПС), форму якої наведено у додатку 32. Якщо заявник проживає у Києві або Київській області, документи подаються безпосередньо до головного офісу УДЦР.

9.11.2.               У строк, що не перевищує 15 робочих днів від дати реєстрації заяви, УДЦР направляє заявникові рахунок на оплату робіт із підготовки та оформлення дозволу. Дозвіл на експлуатацію аматорської радіостанції з використанням УПС надається заявникові не пізніше ніж через три робочі дні після пред’явлення ним документа, що підтверджує оплату робіт з його підготовки та оформлення. Зміст дозволу наведено у додатку 33.

9.12.                     Позивні сигнали ретрансляторам аматорського радіозв’язку призначає УДЦР із серії UR0 в алфавітному порядку суфіксів з урахуванням діапазону частот роботи ретрансляторів.

 

X. Радіоаматорська аварійна служба

 

10.1.                     АРС України можуть бути залучені для організації радіозв’язку у надзвичайних ситуаціях та операціях із надання допомоги постраждалим від катастроф, стихійних лих відповідно до чинного законодавства України, Регламенту радіозв’язку та міжнародних угод. При цьому дозволяється передача інформації від (для) третіх осіб.

10.2.                     В аматорській службі функціонує Радіоаматорська аварійна служба (далі – РАС).

10.3.                     Залежно від умов проходження радіохвиль та часу АРС РАС рекомендується використовувати такі частоти: 3649,0 кГц, 7090,0 кГц, 14292,0 кГц з дотриманням вимог цього Регламенту.

10.4.                     Під час надзвичайних ситуацій оператори АРС зобов’язані сприяти роботі РАС.

 

 

XI. Контроль роботи АРС

 

11.1.                     Державний нагляд за дотриманням законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України та умов користування радіочастотним ресурсом здійснює ДІЗ.

11.2.                     Технічний радіоконтроль за користуванням радіочастотним ресурсом здійснює УДЦРвідповідно до Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування, затвердженого рішенням НКРЗ від 16.07.2009 № 1599, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.08.2009 за № 741/16757.

11.3.                     З метою здійснення функції контролю оператори АРС повинні забезпечувати представникам ДІЗ вільний доступ до апаратури, споруд АРС, дозвільної та технічної документації.

11.4.                     За результатами контролю, з метою усунення виявлених порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України, ДІЗ надає обовязкові для виконання розпорядження (приписи).

11.5.                     За виявлені порушення законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України ДІЗ застосовує до радіоаматорів в установленому законодавством порядку санкції.

11.6.                     Радіоаматор може оскаржити рішення ДІЗ у судовому порядку.

 

 

 

Директор департаменту ліцензування та радіочастот

 

А. Мартиненко

Коментариев: 0 | Просмотров: 878 |

Новость отредактировал UR6QS - 20-03-2016, 23:24
Причина: Добавлены файлы для скачивания, reglament_amator.pdf, zminy_do_reglamentu.pdf
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

    Другие новости по теме:

Информация

Посетители, находящиеся в группе Гости, не могут оставлять комментарии к данной публикации.